Proč byste měli používat Revolut pro své online podnikání?

Při výběru obchodních nástrojů často myslíme na marketing, analytiku, sledování a výkonnost, ale často nemyslíme na jednu z nejdůležitějších částí podnikání – správu financí.

Když jsem začínal podnikat, poohlížel jsem se po bankách, které nabízí podnikatelský účet. Nepřemýšlel jsem však příliš o nástrojích, které mi banky nabízely. Říkal jsem si: „Potřebuji jen bankovní účet pro příjem peněz a platební kartu“. Nebo ne? Mýlil jsem se. Pokud máte online firmu, chcete mít plnou kontrolu nad tím, co se děje v každé její části.

Mějte každou transakci pod kontrolou

V tomto směru nám Revolut pomáhá ze všeho nejvíc. Pro kontrolu podnikatelského účtu u klasické banky, který používáme jen pro kontrolu transakcí, je potřeba zadat heslo a projít různým ověřováním. To mi zabere 2 minuty pokaždé, když musím účet otevřít. Teď už to dělat nemusím, protože Revolut se stal naším každodenním podnikatelským účtem. Čas jsou peníze.

Fyzické i virtuální karty

Pokud provozujete online firmu, jsem si jistý, že stejně jako já platíte různá předplatná za software a služby. Díky Revolutu můžete mít během pár sekund vytvořeno několik virtuálních platebních karet bez jakýchkoli dalších poplatků. Každá z nich je opatřena měsíčním omezením výdajů a jejich seznam transakcí je přehledný.

Virtuální karty lze během několika sekund přidat do Apple Pay. To znamená, že fyzickou kartu vůbec nepotřebujete. Alespoň tedy já ji nepotřebuji. Karty lze samozřejmě zmrazit, pokud máte nějaký problém s online službou, kterou jste používali.

U každé karty si můžete nastavit:
  • Měsíční limit
  • Přehled o výdajích
  • Propojený účet
  • Povolené země
  • Své výdaje můžete mít roztříděné do kategorií a můžete chytře sestavovat rozpočet.

Účetnictví

Kdo miluje účetnictví? Málokdo. Pokud provozujete online podnikání, chcete věnovat více času zvládání marketingu, úspěchu zákazníků a vydělávání peněz. Ale samozřejmě je potřeba dělat účetnictví.

Nyní se tedy každý výdaj automaticky zaznamená a synchronizuje s aplikací Quickbooks, abyste mohli sladit své výkazy a výdaje. Dokonce byla představena nová funkce, díky které můžete sledovat účtenky a faktury tak, že je vyfotíte z telefonu a přiložíte k provedenému výdaji. To je také velmi chytré a šetří to čas.

Registrace

Založit si účet Revolut je velmi jednoduché. Přejděte na tento odkaz, vyplňte své telefonní číslo a poté vám bude zaslán odkaz pro stažení aplikace. Stáhněte aplikaci Revolut, otevřete ji a zvolte možnost „Vytvořit účet“.

Následně vás budou požadovány základní údaje, jako je vaše jméno, příjmení, e-mailová adresa a telefonní číslo. Zadejte tyto informace a potvrďte, že souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami služby.

Poté obdržíte ověřovací kód na váš telefon, který bude sloužit k potvrzení vašeho čísla. Zadejte tento kód do aplikace Revolut a potvrďte. Následně budete požádáni o nastavení vašeho PIN kódu pro přístup k aplikaci. Zvolte si bezpečný a snadno zapamatovatelný PIN kód.

Nakonec budete mít možnost přidat peníze na váš Revolut účet. Můžete to udělat přes bankovní převod nebo pomocí platební karty.

Revolut je budoucnost

Revolut splňuje všechna moje očekávání a představuje jedno z nejpokročilejších a nejsnadněji použitelných řešení pro správu peněz, jaké jsem kdy vyzkoušel. Jednoduchost manipulace s virtuálními kartami, více účty a více měnami je prostě nejužitečnější součástí online podnikání.

Propojení s dalšími službami, jako je Slack a Quickbooks, nám usnadňuje život při kontrole toho, co se děje na našem firemním účtu. Správce výdajů je přímo “vražedná funkce“, která ušetří spoustu času, pokud jde o vedení účetnictví. Proto vám rozhodně doporučuji používat i Revolut Business.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *