Plot na podzim

Plot je bezpečnostní prvek. Pomáhá udržovat soukromí kolem našeho domu a zároveň střežit bezpečnost naší rodiny i majetku. Proto je dobré mít plot co možná nejpevnější a nejodolnější. Na druhou stranu asi nikdo nechce mít kolem obydlí zeď jako z kriminálu. Toho se naštěstí s betonovým plotem bát nemusíte. Ten totiž splňuje požadavky jak na odolnost, tak na estetický vzhled.

Jaký je ten betonový

Betonovému plotu se podařilo skloubit oba aspekty v jediném plotě, který bude vyhovovat vašim požadavkům na vzhled i bezpečnost. Betonový plot je vyrobený z vysoce kvalitního betonu stálého složení, který je navíc vyztužen ještě ocelovými armaturami. Díky nim je dostatečně odolný, pevný a masivní, aby vydržel sloužit dlouhá desetiletí. Plot se skládá ze sloupků a plotových polí, je designově řešený včetně estetického dekoru, takže neudělá ostudu novostavbě ani staršímu domu.

Můžete vybírat z celé řady dekorů, barevných provedení a tvarů zakončení. Díky tomu si snadno vytvoříte plot přesně na míru, aby slušel vašemu domu. Nejčastěji lidé volí jako dekor betonového plotu štípaný kámen. Ten je poněkud rustikální, ale vypadá dobře i kolem novostaveb. Zvolit si můžete také novinku v podobě lamelového plotu. Ten není tvořen souvislými deskami, ale lamelami, které mají mezi sebou mezery. Plotu tento detail vzhledově velmi prospěl, díky lamelám se rozbila jeho jednotvárnost a nyní je mnohem vzdušnější a nepůsobí zdaleka tak mohutně. Beton lze velmi dobře kombinovat se dřevem. Latě se dají zakomponovat mezi plotové dílce, ale stejně dobře mohou sloužit i k ukončení oplocení.

Ať už si nakonfigurujete betonový plot jakkoli, nechte si ho postavit od profesionálů. Nabízíme kompletní stavbu betonového plotu na klíč. Navštivte náš web www.betonoveploty.net, nebo se přijeďte podívat do naší vzorkové prodejny a objednejte si u nás plot na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *