grayscale photo of chain link fence

Jednoduchý plot, který si může dovolit každý

Jak dát všem kolem vás najevo, že nechcete, aby k vám chodili jako domů? Pořiďte si kolem svého domu plot.

Netušíte, pro který se rozhodnout? Nejdůležitější uvědomit si, k čemu ho potřebujete, co má být hlavním úkolem oplocení, a podle toho potom stanovíte potřebné vlastnosti plotu. Pro ty, kteří utíkají před nezvanými hosty a pohledy kolemjdoucích, se hodí neprůhledné ploty. Společenští jedinci, kteří mají plot pouze k okrasným účelům, využijí spíš nízké živé ploty.

Je důležité si rozmyslet kritéria, podle kterých budete při výběru postupovat. Ohled je třeba brát také na dům, ve kterém bydlíte, na jeho styl, polohu na pozemku apod. Respektujte i své okolí. Je-li v lokalitě zvykem stavět dřevěné oplocení, nedělejte naschvály a postavte si kolem domu plot respektující okolní stavební kulturu.

Jedním z faktorů, které ovlivňují výběr oplocení, je finanční náročnost. Záleží také na tom, zda budete stavět plot kolem domu na venkově, ve městě, kolem firmy, zahrady, stavebního pozemku, apod. Sháníte-li ochranu vašeho domu, vytyčení pozemku a máte na to omezený rozpočet, vsaďte na osvědčený drátěný plot.

Můžete si vybrat klasické pletivo, které je levnější variantou. Jde o klasiku – dráty spletené do kosočtverečných ok, pletivo stočené v roli, kterou je potřeba rozvinout a upevnit ke sloupkům. Další možností jsou svařované ploty. Ty jsou rovněž drátěné, jednotlivé dráty jsou navzájem svařené a tvoří tak pevný plot, který leccos vydrží.

Svařované ploty jsou buď pouze 2D, nebo si můžete vybrat také tvarované do prostoru ve 3D variantě. Vyberte si, který je pro vás tou nejlepší volbou a kontaktujte nás. Zařídíme vše od dopravy, přes montáž až po servis. Získáte tak od nás drátěný plot na klíč. Vyberte si z dostupných variant ten správný tvar a barvu, abyste měli plot, který bude dokonale ladit k vašemu domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *